Toompea malevkonna edukas nädal spordis

Viimase nädala jooksul on toimunud mitmed Toompea malevlastele edukad võistlused.

Eile-täna Männikul toimunud KL Tallinna maleva meistrivõistlustel laskmises olid meie malevkonna 4-liikmeliste võistkondade tulemused alade lõikes järgmised:

14. Heldur-Valdek Seeder 157 silma

Võistkondlikult saavutas Toompea malevkond 3. koha, jäädes napilt alla vaid Nõmme ja Kalevi malevkonnale.

Eelmisel nädalavahetusel toimusid Tartus Jõustruktuuride Spordimängud, kus Kaitseliitu esindanud Toompea malevkonna spordipealik võitis 1500 m jooksu H41 arvestuses.

Teisipäevast neljapäevani toimusid Tallinnas Kaitsejõudude meistrivõistlused sõjaväe viievõistluses, kus KL Tallinna malevat esindanud Toompea malevkonna spordipealik sai teise koha H45 arvestuses.

Toompea parimatele laskuritele on järgmiseks väljakutseks osaleda KL Tallinna maleva koondise koosseisus 13.09.2014 toimuvatel Kaitseliidu laskmise meistrivõistlustel.